6-го вересня 2012-го року Верховною Радою України було прийнято Закон “Про адміністративні послуги”, яким введено поняття Центр надання адміністративних послуг та затверджено нову посаду адміністратора. Про це інформують на офіційному сайті міста. 

ЦНАП у Володимирі-Волинському розпочав роботу у 2013-му році, а на сьогодні громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати тут 136 видів послуг. За роботу адміністраторам подякувала керуючий справами виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Ірина Ліщук.

“Ми бачимо явну еволюцію центру, спостерігаємо за тим, як ви розвиваєтеся та намагаєтеся іти в ногу з часом, стаєте ближчими до громадян, які користуються вашими послугами. Надзвичайно приємно, що в ЦНАПі працюють професіонали своєї справи, які допомагають людям швидко та якісно вирішувати усі питання”, – зауважила Ірина Ліщук та побажала колективу успіхів, а закладу – процвітання.

Директор Центру надання адміністративних послуг Алла Троць наголосила, що структура починала роботу із 2-ох людей. Сьогодні у Володимир-Волинському ЦНАПі створені усі комфортні умови для відвідувачів: облаштований дитячий куточок, забезпечено безбар’єрний доступ для людей з інвалідністю, а тепер тут встановлене комп’ютеризоване робоче місця для відвідувачів.

“Від сьогодні якщо у вас є потреба оформити адміністративні послуги за допомогою онлайн-сервісів – можете звернутися до нас і за вільним робочим місцем відвідувача здійснити усі операції, які вам потрібні”, – зазначила Алла Троць.

Завершилася зустріч приємним врученням подарунків. Керівник Центру надання адміністративних послуг висловила вдячність за теплі слова, однак у ЦНАПі переконані, що лише віддаючи можна зробити світ кращим, тому працівники передали подарунковий набір канцтоварів для вихованців інклюзивно-ресурсного центру “Жовта парасоля”, керівником якого є Олена Токарєва.

Адміністраторам центру побажали і надалі будувати сучасне сервісне місто, орієнтоване на потреби громадян.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут