Місцеві вибори в Україні будуть проведені у короткі строки. Вони мають продемонструвати владі на місцях, як до неї реально ставляться люди.

Про це заявив голова Офісу Президента Андрій Богдан в ефірі програми “Свобода слова”, проте, конкретної дати – не назвав.

Чиновник відзначив, що результати місцевих виборів чітко покажуть, якого ставлення від влади хочуть люди і кому вони довіряють.

Тільки люди будуть вирішувати, хто влада і кому вони довіряють. Люди будуть вірити не пустим словам про тисячу садочків, а оцінять, як до них ставиться місцева влада, як в них вимагають хабарі, як їх принижують, як не відповідають на їх вимоги. Я думаю, що скорі вибори, а вони в будь-якому випадку будуть дуже швидко, продемонструють місцевій владі, як до них ставляться люди,- наголосив Богдан.

До слова, раніше Богдан заявив, що місцеві вибори неможливо провести достроково без прийняття відповідного закону. Окрім того, спочатку потрібно закінчити реформу децентралізації. Тоді можна говорити про проведення дострокових місцевих виборів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут