Орендар найбільшої ділянки лісу на Волині Сергій Юнак отримав поранення із вогнепальної зброї у руку. Про це інформує  ІнсайдерGrad із посиланням на власні джерела.

Сьогодні вночі він із сильною раною руки потрапив до місцевої лікарні. Надавав допомогу Сергію Юнаку черговий лікар-хірург.

За інформацією джерела, підприємець отримав важку рану руки, ймовірно, із вогнепальної зброї.

За даними сайту «CorruptUA»,Сергій Юнак є директором ТзОВ «Ішів», що має у володінні 14 тисяч 253 гектарів мисливських угідь (найбільше в області з-поміж орендарів лісу). Інсайдер припускає, що трагедія трапилася під час полювання саме у цих мисливських угіддях.

Сергій Юнак  – рідний брат Миколи Юнака – кандидата у депутати Верховної Ради в цьогорічних парламентських виборах, який вдавався до чорного піару свого опонента, і також має в оренді Лісне озеро неподалік Володимира-Волинського, після купання у якому захворіла 16-річна дівчина.

*Головне фото – з відкритих джерел.

_

ІнсайдерGrad – це рубрика з інформацією, отриманою від анонімних джерел, які не хочуть говорити про якісь теми публічно.
Якщо Ви маєте цікаву інформацію, але не хочете, щоб читачі знали про Вас як джерело інформації – запрошуємо до співпраці! Ми гарантуємо конфіденційність та анонімність. Надсилайте листи на пошту kniazhyigrad.editor@gmail.com.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут