Польські прикордонники повідомили ще про майже півсотні українців, яких зобов’язали залишити Польщу протягом найближчого часу або вже примусово видворили.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Надоджанського відділу прикордонної служби, 11 громадян України попалися на тому, що протермінували дозволений період перебування в зоні Шенген.

Ще п’ятьох українців викрили в незаконному перетині польського кордону. Наступним двом анулювали національні візи через те, що їх використали лише для в’їзду до Польщі. Насправді ж обоє намагалися поїхати на роботу до Німеччини. У кожному з цих випадків порушників зобов’язали до виїзду й покарали забороною подальших подорожей зоною Шенген на термін від 6 місяців.

А от інших 4-х українців до кордону відвезли вже під конвоєм. Усе через те, що вони проігнорували раніше видані зобов’язання до виїзду й продовжувалися залишатися в Польщі.

Прикордонники з Морського відділу також повідомили про викриття 22-х громадян України, які порушили закони. Переважно йдеться про протермінування дозволеного часу перебування. Усім видали децизії до виїзду й покарали мінімум піврічним табу на повторні поїздки до зони Шенген.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут