З виправної колонії на Львівщині 3 вересня скоїли втечу двоє засуджених, які, за даними поліції, можуть рухатися в напрямку Києва, пише УНІАН.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова ГО «Варта-1», яка співпрацює з правоохоронцями, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

Як повідомляється, ув’язнені, які скоїли втечу, були засудженні за зґвалтування і розбій та виготовлення наркотичних засобів.

«3 вересня з Миколаївської колонії №50 Львівської області – втекли засуджені:

Бортовенко Віталій Андрійович 1999 року народження, житель Києва, засуджений у 2017 році за ст. 153 ч.1 (задоволення статевої пристрасті неприродним способом), ст. 187 ч.1 (розбій).

Прикмети: низький до 170 см., волосся світло-русяве, очі – сині, татуювання на лівій руці: надпис «золото» і на правій руці надпис «золото», на пальцях лівої руки цифри – «1» «9» «9» «9».

Дмитрук Павло Васильович 1992 року народження, житель Житомирської області, засуджений у 2019 році за ст. 309 ч.2 (незаконне виробництво наркотичних засобів).

Прикмети: низький до 170 см., волосся чорне, очі – карі, татуювання правій руці: «тюрьма – наука из наук и мир жесток и гонор»», – зазначається у дописі Зінкевича.

Мешканців області закликають сповістити про можливе місце перебування втікачів і повідомляють, що за наявною інформацією, зеки-втікачі замовляли таксі з Миколаєва на Київ і ще в кілька напрямків, однак від поїздки відмовилися.

«Фірмам таксі інформацію надано і попереджено. По області працює поліція і просить зупинитися транспортні засоби і перевіряє на наявність даних осіб, громадян просять з розумінням поставитися до даних заходів», – зазначається у повідомленні.

Довідка. Миколаївська виправна колонія (№50) знаходиться у селі  Заклад Миколаївського району Львівської області. Колонія мінімального рівня безпеки, із загальними умовами тримання (для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк).

З львівської колонії втекли двоє небезпечних злочинців

З львівської колонії втекли двоє небезпечних злочинців

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут