У містечку Камінь-Каширський, що на Волині, проживає чоловік, який не спить вже понад 30 років. Його феномен неодноразово вивчали науковці, обвішували будинок камерами та одягали на волинянина зчитувальні пристрої, які стежили за його активністю, пише 2+2.  

За два тижні дослідів вдалося зафіксувати всього 15 хвилин дрімоти. Та 77-річний чоловік запевняє – навіть у такі моменти не спить, але часом бачить події майбутнього. Завдяки одному з таких видінь йому вдалося врятувати свого молодшого брата.

Відповіді на головне питання, чому ж чоловік не може спати, вчені не дали. Федір розповідає, що все почалося у 1986 році. Одразу після вибуху на Чорнобильській АЕС він працював на полі й раптово втратив свідомість. Оговтався через 19 годин, але цілий рік був прикутий до ліжка – не міг ходити.

Та після одужання все кардинально змінилося – у чоловіка зник сон. І як би він не хотів заснути, всі спроби були марними.

Сновиди, монстри з паралельного світу, сфотографовані галюцинації та 10 років за одну мить. Дивіться повний випуск Загубленого світу, який переверне ваше уявлення про сон.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут