Міський голова Петро Саганюк взяв участь в урочистостях із нагоди початку навчального року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. Агатангела Кримського, повідомляє офіційний сайт міста Володимир-Волинський.

2-го вересня для учнів володимир-волинських освітніх закладів пролунав перший дзвінок, який став символом нового навчального року. Це свято об’єднує володимирчан різного віку і поколінь, адже людина навчається все життя, а міцним фундаментом набутих знань служать основи, закладені в школі.

Щороку дружна сім’я педагогічного коледжу із задоволенням приймає в свої обійми нових студентів. Рівно 80 років тому вперше переступили поріг установи в той час молоді люди, а сьогодні більше 250-ти студентів першого курсу завітали в коледж, аби здобувати нові знання.

Молодь, що впродовж літніх канікул набралася сил, аби опановувати нові науки, учителів та батьків, привітав директор освітньої установи Микола Савельєв.

З вітаннями із нагоди свята Першого дзвоника звернувся до присутніх і міський голова Петро Саганюк, який зичив усім, хто сідає за студентську лаву, наполегливості в придбанні знань, перемог і досягнень, а педагогам – професійних успіхів, від яких залежить майбутнє нашої країни.

“Сьогодні в нашому славному педколеджі починається новий навчальний рік. Вперше поріг освітнього закладу переступлять 250 студентів, які обрали прекрасну професію вчителя та навчатимуть майбутні покоління любити свою батьківщину. Від імені міської влади хочу подякувати колективу закладу і вам, студенти! Хай будуть гарними ваші успіхи!”, – зауважив очільник міста.

Він побажав присутнім миру, щастя, добра й удачі та вручив сертифікати на виплату стипендій Володимир-Волинської міської ради кращим студентам коледжу.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут