Солдата строкової служби, який 16 квітня самовільно залишив місце служби, а саме, військову частину А1008, що розташована у місті Володимир-Волинський Волинської області, судили за скоєний злочин.

Так, Володимир-Волинський міський суд затвердив угоду про визнання винуватості, яку утікач уклав із прокурором, пише ІА “Конкурент”.

Солдату обрали покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та звільнили його від відбування покарання з іспитовим терміном 1 рік та 6 місяців.

Нагадаємо, що 16 квітня, під час несення вартової служби, солдат самовільно покинув військову частину у Володимирі-Волинському разом з автоматом АКС-74 з двома спорядженими магазинами по 30 набоїв у кожному і багнет-ножем.

20 квітня, завдяки вжитим заходам, слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, спільно з військовим прокурором та представниками Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку, місцеперебування солдата встановлено. Строковик перебував у с. Радовичі Турійського району Волинської області, що приблизно за 40 кілометрів від Володимира Волинського. Йому загрожувало 10 років позбавлення волі за дезертирство.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут