На Волині середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області в липні становила 9183 грн (в Україні – 10 971 грн), що в 2,2 раза вище мінімального її рівня.

Про це повідомляє ІА “Конкурент”, посилаючись на Головне управління статистики у Волинській області.

За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сферах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,9 –1,5 раза.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати впродовж липня скоротилася на 15,5 % і на 1 серпня 2019 року становила 21,0 млн грн, що дорівнює 1,4 % фонду оплати праці, нарахованого за липень.

Вчасно не отримали заробітну плату майже 2 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області. Кожному із них не виплачено в середньому по 9454 грн.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут