Всеукраїнське об’єднання «Свобода» відоме своїми принципами націоналізму, патріотизму, а тепер ще й фінансової ненаситності. Активного націоналіста та свободівця голову Литовезької громади Івана Іванчука сьогодні затримали за корупцію. Той вимагав і отримав півтори тисячі доларів за “земельні” питання. Про це повідомили волинські правоохоронці сьогодні, 29 серпня.

У Іваничівському районі Волинської «ідейними» лідерами ВО «Свобода» є голова Литовезької ОТГ Іван Іванчук та його соратник голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, який тримається за посаду до останнього, поки районні ради не ліквідують остаточно в рамках реформи децентралізації. За попередньою інформацією у ЗМІ, “лавочку” райрадам закриють з початку 2020 року.

Нагадаємо, напередодні Дня незалежності у місті Володимирі-Волинському з’явилися бігборди та сітілайти з Андрієм Бадзюнем – чинним головою Іваничівської райради. Також за  межами міста у придорожній зоні зафіксували привітання від ще одного свободівця Павла Карпюка, у виробничому приміщенні якого зараз діє розважальний центр, що не може працювати в такій будівлі.

Партійці «Свободи» на сайті та у соцмережах пропонують карати корупціонерів «масовими розстрілами» і попереджати такі злочини деклараціями про витрати, втім реалії – інші.

«Свободівцю» Івану Іванчуку загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Втім, чи дійде справа до суду, як довго триватиме судова тяганина, і чи взагалі доведуть факт хабара – з’ясуємо згодом.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут