Народного депутата Ігоря Гузя обрали заступником голови комітету з питань державного будівництва, регіональної політики, місцевого самоврядування та містобудування. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град” з посиланням на інтернет-видання “БУГ”. 

Під час чергового засідання Підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України головуючий, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков зачитав персональний склад керівництва комітетів ВРУ IX скликання.

Головою комітету з питань державного будівництва, регіональної політики, місцевого самоврядування та містобудування став Андрій Клочко («Слуга народу»).

До предмету відання комітету з питань державного будівництва, регіональної політики, місцевого самоврядування та містобудування належить адміністративно-територіальний устрій України; спеціальний статус міст Києва та Севастополя; організація та діяльність місцевих органів виконавчої влади; засади місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення; засади організації надання адміністративних послуг; державна служба та служба в органах місцевого самоврядування; призначення чергових та позачергових виборів до органів місцевого самоврядування; державні символи України; державні нагороди України; регіональна політика, економічний розвиток регіонів;

До слова, у Верховній Раді попереднього скликання Ігор Гузь був заступником голови комітету у закордонних справах.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут