Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк розповів, чи зустрінеться із місцевими активістами, які стривожені екологічною ситуацією у місті. Про це стало відомо сьогодні, 27 серпня під час брифінгу міського голови для місцевих журналістів.

«Я із задоволенням із ними зустрінуся, але ці запахи не міські. Нехай підуть до Пальонки (Ігор Пальонка – голова Зарічанської ОТГ – ред.), бо ці запахи на території Зарічанської сільської ради. Вони це прекрасно знають, і мали б йти до тих, хто є джерелом цих запахів. Я не володію ситуацією по району навколо міста, і не знаю чия  це земля. Але в районі села Новосілки розкидали органічні добрива, які взяли на птахокомплексах. Запах звідти понесло сюди ( в місто – ред.)» – зазначив голова.

Петро Саганюк припустив, що «джерело» неприємних запахів – на земельних ділянках, що розташовані на території Зарічанської ОТГ.

«Я вже з Пальонкою говорив, щоб він поспілкувався з фермерами, і коли використовуються добрива, врахувати, щоб це не «працювало» на місто»

Нагадаємо, цими вихідними містом поширився неприємний запах, на який скаржилися жителі різних частин міста.

Активні дописувачі у Фейсбук почали обговорення щодо можливих причин смороду. З’ясовувати деталі вони домовилися сьогодні об 11-й годині поряд із міською радою.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут