Британський викладач Хелен Інгл і науковий співробітник Сьюзан Коан дали три корисні рекомендації для підвищення фізичної активності дітей, які допоможуть попередити залежність від гаджетів у дітей і відірвати малюка від екрана планшета чи комп’ютера.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Наша мама”.

1. Змініть ставлення до факту, що діти проводять час за монітором

Багато дітей розповіли, що мають доступ до широкого спектру гаджетів: комп’ютери, планшети, мобільні телефони. Сидіння перед екраном є великою перешкодою для фізичної активності і може викликати звикання. Але не все так погано. Щоб врегулювати ситуацію, можна встанови чіткі часові рамки використання гаджетів. Ви можете підштовхнути дитину використовувати гаджет з користю для себе, зокрема підвищити активність. Наприклад, встановити на телефон крокомір або відстежувач активності, які допоможуть контролювати і збільшувати рівень активності.

2. Будьте прикладом для наслідування 

Підтримка  з боку членів сім’ї – дуже важливий фактор для підвищення рівня фізичної активності дитини. Купити дорогу спортивну екіпіровку і відвести дитину на заняття після школи недостатньо, потрібно ще й подавати приклад того, як жити активним життям. Так дитина побачить переваги активного способу життя і у неї сформуються відповідні звички з дитинства. Хороший спосіб показати дитині переваги активного життя – поїздка на природу. Частиною повсякденного життя вашої родини повинні стати прогулянки по парку, їзда на велосипеді, ігри на задньому дворі і так далі. Не дозволяйте поганій погоді перешкодити вашим планам. Візьміть плащ, гумові чоботи і покажи дітям, як це чудово –  потрапити під дощ.

3. Знайдіть час

У наш час сімейне життя буває досить хаотичним. Часто здається, що на фізичну активність немає ні часу, ні енергії. Кілька невеликих змін в щоденній рутині і трохи планування наперед можуть істотно змінити ситуацію. Намагайтеся, щоб діти ходили пішки або їздили на велосипеді, коли це можливо.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут