На фермерському господарстві «Західний Буг», директором якого є Микола Юнак, – порожні рахунки. Про це повідомив голова Оваднівської обєднаної територіальної громади Сергій Панасевич виданню «Княжий Град» на запитання щодо сплати за оренду землі підприємством на території громади.

До слова, на початку серпня цього року Оваднівська громада, що у Володимир-Волинському районі, провела земельні торги. У них здобуло перемогу приватне підприємство «Фермерське господарство «Західний Буг», що є власністю братів Юнаків.

Мова йшла про оренду майже 260-ти гектарів землі їхнім фермерським господарством.

Варто зазначити, що Микола Юнак – місцевий фермер, кандидат в нардепи у 19-му виборчому окрузі на цьогорічних позачергових парламентських виборах.

Раніше ми вже інформували, що духовенство ставило аватарки у його підтримку напередодні виборів, а також про чорний піар в бік його опонента Ігоря Гузя, який таки здобув перемогу в цій передвиборчій гонці.

Стартова ціна десяти лотів з можливістю орендувати землю на території Оваднівської громади становила 207 тисяч гривень. Але, разом із торгами, вартість землі, на яку були готові у фермерському господарстві, зросла до понад 3 мільйонів гривень.

Втім, вже після проведених торгів, переможець – ФСГ «Західний Буг» – відмовився сплачувати необхідну вартість за оренду земельної ділянки через «несправедливий» аукціон і нібито навмисне підняття вартості землі учасниками аукціону.

Саме тому, переможець аукціону Микола Юнак підписав лише 5 з восьми необхідних договорів. Також представники ФСГ «Західний Буг» не сплатили річну вартість оренди землі, що була прописана в угоді.

«Якщо я подам до суду, виграю справу. І далі що? На цій фірмі всі рахунки – пусті, і там ніхто не «рахується», – зазначив голова Оваднівської ОТГ.

Також він повідомив, що незабаром у громаді проведуть новий аукціон з можливістю орендувати земельну ділянку у межах громади.

«Тепер хочемо прописати такі вимоги, що якщо виграли аукціон, але не хочуть виконувати умови чи не можуть сплачувати, мають сплатити 50%  від загальної вартості оренди», – наголосив Сергій Панасевич.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут