Більшість людей звикли асоціювати правильне харчування лише з заборонами. Однак, здорове харчування не передбачає жертв, а навпаки – обертається довголіттям та гарним самопочуттям.

Про те, що можна вважати правильним та збалансованим харчуванням, розповіла в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у мережі Facebook.

Нещодавнє дослідження харчових звичок в 195 країнах показало, що неповноцінне харчування – причина 20% передчасних смертей. Це більше, ніж вбиває куріння. Дослідження показало, що причиною стають брак фруктів, цільнозернових злаків, горіхів та насіння, і надлишок солі– коментує Супрун.

Правильний раціон допомагає запобігти таким захворюванням, як цукровий діабет 2-го типу, серцево-судинним хворобам, остеоартрит (нормальна маса тіла — менше навантаження на суглоби),  деяким видам раку та ін.

Складові збалансованого раціону

Для того, щоб правильно харчуватися не потрібно мати багато грошей та купувати кіноа, насіння чіа, ягоди годжі, мигдальне молоко й т.д.

Для повноцінного раціону потрібні жири, білки, вуглеводи, харчові волокна (клітковина) і рідина.

Половину раціону повинні складати овочі та фрукти, а решта – цільнозернові злаки, нежирне м’ясо, бобові, горіхи і насіння.

Якщо ви не їсте м’ясо, подбайте про достатню кількість рослинного білка і джерело кальцію, цинку, заліза і вітаміну В12.

Відмовтеся від транс-жирів і цукру. Вони дуже шкідливі. Виключіть тортики, морозиво, картоплю-фрі та енергетики і т.д.

Молочна продукція багата кальцієм, але не корисна, якщо у ній багато жиру і цукру. Краще всього вибирати витримані сири або кисломолочну продукцію без цукру та домішок.

Не вживайте більше чайної ложки солі в день.

Соління це смачно, але важко і нездорово. Краще заморожувати овочі, навіть терті огірки.

Враховуйте розмір порції і співвідношення компонентів. Рахувати калорії не варто. Але привчіть себе їсти енергетично ненасичену їжу, багату нутрієнтами, наприклад салати, супи, фрукти.

Намагайтеся більше готувати вдома, аніж їсти на вулиці. При цьому «жити» на кухні не варто — найкорисніша їжа — найпростіша в приготуванні, мінімально оброблена, тушкована чи запечена.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут