У рамках святкування Дня Незалежності України біля культурно-мистецького центру Володимира-Волинського художники на очах у містян створювали картини у техніці боді-арту, які розповіли, з чим у них асоціюється батьківщина. Про це інформують на сайті міста.

День Незалежності у Володимирі запам’ятався не лише насиченою спортивною програмою, але й своєю візуальною родзинкою. Із 9:00 біля культурно-мистецького центру працювала жива галерея “Ukraine is…”,  завітавши до якої кожен учасник свята міг отримати на згадку малюнок на своєму тілі.

Організатор заходу –  НГО “Креатив студіо”. Дійство відбулося за підтримки культурно-мистецького центру, відділу у справах культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

“Авторка проєкту – школярка, студентка Української академії лідерства Катерина Гребеник. Вона часто допомагає нам на заходах на волонтерських засадах.

Катерина наголошує: важливо, щоб кожен громадянин усвідомив, що Україна – це він. Кожна людина формує реальність і майбутнє країни. Художній боді-арт це яскраво демонструє: незалежно від статі, віку, соціального статусу ми є українцями і саме ми “розмальовуємо” нашу країну.

До участі запрошували не лише професійних художників, а й людей, які просто вміють малювати та мають що сказати про любов до України”, – розповіла одна із засновників “Креатив студіо” Анастасія Азанова.

Щоб взяти участь у творчому проєкті, митці повинні були пройти реєстрацію. Художники  використовували замість полотна людське тіло та створювали картини, які говорили, чим для кожного з них є Україна.

“Малюнок цей має жити довше, ніж триватиме жива галерея, тому фотограф Іван Дуда погодився виготовити листівки з фотографіями “полотен” та підписами-роз’ясненнями. Далі ці листівки зможе придбати кожен охочий, а виручені кошти ми передамо на допомогу в друці книги “51/14-історія нескорених””, – додала Анастасія Азанова.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут