Прокуратура Волині просить громадян бути обережними, купуючи та продаючи товари в Інтернеті. Про це йдеться на сторінці Прокуратура Волинської області у Фейсбук, інформує “Княжий град”.

З наближенням осені пожвавлюється торгівля на Інтернет-сайтах, адже громадяни купують обновки на новий сезон.

При цьому купівля чи продаж товару через Інтернет не позбавлена ризиків і, на жаль, волиняни чи не щодня стають жертвами шахраїв, які продають неіснуючі товари, вимагаючи за них передоплату.

Автозапчастини, купальники, картина, автомобіль – оголошення про продаж усього цього було виставлено на популярному сайті. Маючи намір купити необхідне, лучани, оплативши товар наперед, позбулися чималих сум – від 200 до 10 тисяч гривень. 

Прокуратура Волині укотре звертається до краян з проханням бути уважними та обережними, купуючи та продаючи товари в Інтернеті, в жодному разі не здійснювати оплату за товар або послугу шляхом перерахунку безготівкових коштів, а замовляти товар з доставкою у відділення кур’єрських служб і тільки після огляду замовленого товару оплачувати його. 

Бажаючи ж продати товар – нікому не повідомляйте жодних відомостей, окрім номеру картки, на якій, бажано, щоб не коштів не було.
Ваша пильність та здоровий глузд – запорука того, що ви не станете жертвою шахрайських дій!

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут