22-го серпня у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася інтелектуальна гра “Брейн-ринг” із назвою “Україна на шляху до незалежності”.

Про це інформує сайт Володимира-Волинського.

Захід організували музейні працівники і співробітники Володимир-Волинського територіального центру з обслуговування одиноких і непрацездатних громадян.

Учасниками гри було 15 слухачів університету третього віку, для яких музейники вже багато років поспіль читають лекції з історії і релігієзнавства. Завдяки творчим завданням старші люди збагатили свої знання з історії України і Волині, релігієзнавства, мистецтвознавства, літератури, географії, поезії, етнографії, політології, краєзнавства.

Гра відбулася у щирій, дружній атмосфері і сподобалася усім учасникам. Для гарного настрою люди послухали пісні “Україна” і “Прохання до неба”, які майстерно виконала Богдана Андрійчук – вихованка зразкової студії вокального співу “Ладомир” при Володимир-Волинському центрі позашкільної освіти.  Підготувала юну співачку керівник студії Галина Тюрікова.

За чашкою запашного чаю з печивом любителі історії послухали розповідь холмщанки, бібліотекаря і краєзнавця Ніни Мельничук.

Насамкінець усі разом виконали Державний Гімн України, – повідомив науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею Богдан Янович.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут