23-го серпня у день Державного Прапора України після урочистого підняття стягу у парку “Слов’янський” мешканці Володимира-Волинського пронесли 10-метрове синьо-жовте полотнище центром княжого міста до площі Героїв.

Про це інформує офіційний сайт Володимир-Волинського.

На урочистості в парку “Слов’янський” прибули десятки містян у вишиванках. Прапор підняли під акомпанемент військового оркестру. Перед присутніми виступив голова Володимир-Волинської міської ради Петро Саганюк.

“Сьогодні вся наша країна відзначає державне свято, яке вшановує прапор нашої держави. Під ним розпочинали боротьбу пращури, а сьогодні під цим стягом наші військові ідуть в бій, захищаючи територіальну цілісність України.

Ми повинні берегти цей символ та зробити все можливе, щоб над Україною майорів не чужий, а жовто-блакитний прапор. Ми повинні працювати на те, аби наша держава була мирною”, – зауважив він.

Також очільник міста від себе і громади привітав та вручив квіти і грошову премію почесному громадянину Володимира-Волинського і ветерану УПА  Петру Мартинюку, який у цей день відзначає 97-ий день народження.

Присутні вшанували пам’ять загиблих бійців біля  пам’ятника “Борцям за Незалежність України” та рушили пішою ходою з розгорнутим 10-метровим синьо-жовтим полотнищем до площі Героїв, після чого відбулося урочисте покладання квітів до дошки Пам’яті загиблим учасникам АТО.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут