У Володимирі-Волинському неподалік залізничного вокзалу працює торгово-розважальний комплекс без дозвільних документів.  Про це інформує інтернет-видання «Княжий Град».

Офіційного відкриття ТРЦ ще не було, заклад працює у «тестовому режимі». Втім, найжахливіше, що у «розважальне» приміщення вже близько двох тижнів приходять і дорослі, і діти на перегляд кіно. Однак, вони не знають, чи є у приміщенні необхідне пожежне устаткування, та чи відповідає будівля  нормам для діяльності такого закладу.

До слова, Одеський готель «Токіо Стар», в якому пожежа забрала життя восьми осіб, «проходив» у документах власників як «складські приміщення», і проживання  там взагалі було неможливим.

Схожа ситуація – у нас, у Володимирі-Волинському, де у «виробничому» приміщенні працює торгово-розважальний центр.

Фото з соцмережі Фейсбук

Власником приміщення, яке використали під ТРЦ є депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк. Торгово-розважальний центр розташований за адресою: вул. 20 липня, 45 неподалік залізничного вокзалу у Володимирі-Волинському.

На Фейсбук-сторінці кінотеатру, який з 8-го серпня  переїхав сюди з культурно-мистецького центру, пишуть, що у ТРЦ поки що працює тільки кінотеатр, інших розваг тут немає, і чи будуть вони невдовзі – невідомо. Перед кінозалою відвідувачам пропонують придбати їжу швидкого приготування та напої, адже приміщенні навіть функціонує кухня.

Фото з соцмережі Фейсбук

Раніше ми інформувати про те, що Павло Карпюк хотів повністю реконструювати приміщення колишнього виробничого цеху площею у понад півтори тисячі квадратів, для будівництва розважального закладу. І це зробив. Втім, не змінив цільового призначення землі та не отримав необхідних дозволів на проведення таких робіт власне для відкриття торгово-розважального центру.

Окрім того, що це приміщення має виробниче  призначення, яке мали змінити, то повинні бути й відповідні дозволи санепідемстанції, МНС тощо. Також має бути «свіжий» акт здачі в експлуатацію приміщення з відсутністю перепланувань, і, безумовно, – мають бути технічні умови на проведення комунікацій (світла, води, газу).

Фото з соцмережі Фейсбук

Українське законодавство так трактує термін «виробниче приміщення»: це замкнені простори у спеціально призначених будовах і спорудах,  в яких постійно (за змінами) або періодично (протягом робочого дня) здійснюється трудова діяльність людей.

Приміщенням, яке дав в оренду під торгово-розважальний центр Павло Карпюк зацікавилися у міській раді. Це питання вже обговорювали під час чергового засідання  виконкому, 22 серпня.

Щоб попередити такі наслідки, як у Одеському готелі, що функціонував без відповідних документів, незабаром з подання голови Петра Саганюка у самовільному ТРЦ відбудеться перевірка усіх нормативних документів і дозволів на діяльність.

Чи дочекаються володимирчани офіційного відкриття цього розважального закладу, побачимо згодом.

Фото з соцмереж
Фото з соцмереж

1 КОМЕНТАР

  1. Так нехай міська рада дасть дозволи а не пердолить людей вже пів року бо не голосують за.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут