Творити руками дано не кожному, бо багато людей насправді лінуються і не хочуть шукати та відкривати у собі таланти. Втім, цікаве захоплення може залишатися на «рівні» відпочинку, хобі а може й стати чудовим стартапом, який із часом стане реальним бізнесом, – інформує інтернет-видання «Княжий Град».

Наталка Саць – молода мама, яка постійно із двома дітками з ранку й до ночі, доки чоловік на роботі. Треба попрати, приготувати їсти, прибрати в будинку, і  обов’язково пильно слідкувати за тим, чим займаються діти, коли їх не чутно.

 «Ніколи не мала якогось хобі, і взагалі думала, що рукоділля – не для мене, бо дуже прискіплива до всього ще зі школи: все має бути ідеально, інакше – не треба навіть братися за роботу! Але якось так склалося, що почала вишивати бісером», – ділиться вона.

Перша серйозна робота «хендмейд» – коли вишила батькові вишиванку, на якій дуже багато бісеру. Важить вона добрі кілька кілограмів. Але поки тривала робота над ручною вишивкою бісером, батько зменшився у вазі та об’ємах, і сорочка стала завелика.

«Нічого, думаю, ще одягне», – з усмішкою говорить рукодільниця.

Доки ми розмовляли, малі бешкетники саме дивилися мультик. Але з присутністю нової людини в домі, всю увагу приділили мені, і теж захотіли щось «писати» на папері.

«Робота з фетром – дуже делікатна. А ще й так, як я люблю, щоб усе було, як «під лінієчку», то перші роботи часто розпускала і перероблювала. А тепер смішно, бо ніколи не любила шити», – продовжує Наталка.

Раніше вона більше займалася фетром  вночі, адже діти вдень не дають вільно «дихнути», бо постійно в русі. Зараз же – намагається приділити часу улюбленій справі більше вдень. «Трудовий досвід» Наталки із фетром – трохи більше року, але за якісними стібками на іграшках цього й не помітно.

Робота над одним виробом триває декілька днів. Якщо, наприклад, працює над котом Саймоном, то це – до трьох днів, якщо ж робить метрику для новонароджених (виріб, де вказуються дата народження, вага,  ім‘я і різні деталі про немовля), – то це вже близько п’яти днів.

Оздоблює рукодільниця  фетром і різні аксесуари для діток, панно, фоторамки та весільні бунбоньєрки.

Якщо ж забрудниться така краса, її можна обережно витерти вологою серветкою. А якщо Вам захочеться попрати  – то просто намочіть і легенько відтисніть, щоб вода сама витекла з іграшки. Якщо викрутити виріб з фетру, він втратить свою форму.

У Наталки є сторінки у Фейсбуці та Інстаграмі, де вона розповідає все про свої вироби, догляд за ними, і звісно ж пробує їх продавати.

«Коли чекати на відкриття магазину виробів з фетру?» – запитую.

«Коли підростуть малі бешкетники», – радісно сказала Наталка.

Розмовляла Вікторія Махновська

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут