Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк прокоментував ситуацію із розміщеними привітаннями з Днем незалежності України від голови Іваничівської районної ради на бігбордах і сітілайтах у Володимирі-Волинському.

Висловив свою позицію мер у відповідь на запитання від «Княжого Граду» під час брифінгу для ЗМІ сьогодні, 20 липня.

Нагадаємо, цими вихідними у місті зафіксували привітання з прийдешнім Днем Незалежності України від чинного голови районної ради з сусіднього Іваничівського району. У мережі оприлюднили фото бігбордів та розгорілося жваве обговорення серед активних користувачів соцмереж щодо основного меседжу такого піар-ходу Андрія Бадзюня на Володимирщині.

«Будуть вибори, тому хоче людина, аби її знали. Думаю, можна говорити про те, що у місті починається передвиборчий процес. Щодо мене особисто – привітаю в пресі. Не вважаю, що варто тратити кошти на бігборди», – зазначив Саганюк.

До слова, ми інформували, що минулого тижня у Володимирі-Волинському був Михайло Добкін, який ймовірно мав зустріч з генеральною директоркою Володимир-Волинської птахофабрики Аліною Сич, яка є дружиною голови Іваничівської районної ради.

*Головне зображення – ілюстративне.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут