Компанія E Ink Holdings анонсувала технологію JustPrintIt, яка призначена для багаторазового друку на цифрових екранах. Як папір для спеціального принтера використовуватиму дисплеї на основі електронних чорнил і такий документ не можливо сфальсифікувати, повідомляє Техно 24.

Особливості принтера. Як повідомляється на офіційному сайті компанії, електронний папір ePaper являє собою компактний цифровий дисплей розміром з банківську карту, що не містить розумної електроніки.

За допомогою спеціального принтера з підтримкою JustPrintIt на нього можна багаторазово наносити різні зображення. Термін служби такого носія складає близько 1000 циклів “друку”.

Безпека. На відміну від смартфонів і планшетів, цифровий запис не можна зламати: оновити зображення можна тільки за допомогою фірмового обладнання, а електронних компонентів або програмного забезпечення такий дисплей не містить.

Як парцює принтер JustPrintIt – дивіться відео

У перспективі електронний папір з можливістю друку може знайти застосування в якості документів для ідентифікації, транспортних або подарункових карт багаторазового використання.

Дата офіційної презентації. Новинку представлять на технологічній виставці Touch Taiwan 28 серпня.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут