Державна виконавча служба арештувала майже 93% акцій “Укртелекому” за борги ТОВ “ЕСУ” – це підприємство є власником пакета акцій “Укртелекому”. Мовиться про заборгованість у майже 1,8 мільярда гривень перед державним “Ощадбанком”.

Арештовані акції “Укртелекому” продадуть, щоб компенсувати борг “ЕСУ” перед “Ощадбанком”. Продати акції можна буде під час здійснення процедурі виконавчого провадження і публічних торгів. Про це повідомляє Канал 24, з псиланням на прес-службу банку.

Чому акції арештували?

ТОВ “ЕСУ” не виконала свої фінансові зобов’язання у визначені терміни перед “Ощадбанком”, і банк вирішив стягнути заборгованість через суд. Утім, процес, м’яко кажучи, не був простий – він тривав майже два роки. У підсумку, Верховний Суд визнав обґрунтованою позицію “Ощадбанку”.

Що кажуть в “Укртелекомі”?

У ТОВ “ЕСУ” знають про існування виконавчих проваджень щодо зобов’язань перед “Ощадбанком. І кажуть, що “відповідально ставляться до своїх зобов’язань та шукають шляхи їх урегулювання”. Утім, раніше в “Укртелекомі” заявляли про розчарування рішенням Верховного суду.

Про який борг мовиться?

“Укртелеком” та “Ощадбанк” 15 вересня 2015 року уклали договір, згідно з яким до 15 березня 2017 року “Укртелеком” мав оплатити облігації свого власника “ЕСУ” на 1 мільярд гривень плюс накопичений за ним дохід.

У серпні 2017 року “Укртелеком” у суді вимагав розірвати договір та визнати зазначені зобов’язання припиненими. Суд компанія виграла у вересні 2018 року, згодом у лютому 2019 виграла й апеляцію, а от касацію у Верховному суді – програла.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут