У Володимирі-Волинському – фальстарт виборчих перегонів виборів місцевих рад. Про це інформують у соцмережі Фейсбук у групі “Ганьба княжого міста”.

Йдеться про розміщення привітання з прийдешнім Днем незалежності у місті Володимирі-Волинському від чинного голови Іваничівської районної ради Андрія Бадзюня.

Привітання зафіксували на сітілайтах у центрі міста.

До слова, ми інформували, що нещодавно у Володимирі-Волинському був Михайло Добкін, який ймовірно мав зустріч з генеральною директоркою Володимир-Волинської птахофабрики Аліною Сич, яка є дружиною вищезгаданого Андрія Бадзюня.

Втім, голова Іваничівської районної ради заперечив “Княжому Граду” особисту зустріч з Добкіним.

До слова, в Уряді та Офісі президента України повідомляють, що для проведення позачергових місцевих виборів спочатку необхідно завершити реформу децентралізації. Чергові вибори місцевих рад в Україні заплановані на 2020 рік.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Це її не врятує, бо взяла вона не найкращих. Рік – і повернуться назад. Бо грошей вже не даватимуть. Сама бізнес теж не кине, а вот Добкінську задачу виконує – хоче мати підконтрольного мера, ще й пов’язаного сімейними узами. От що робити з порушеною за рейдерство справою – оце вже проблема

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут