Експерти в області дієтичного харчування стверджують, що вживання деяких продуктів може серйозно нашкодити здоров’ю людини. Вхідні в їх склад шкідливі речовини можуть стати причиною розвитку серйозних захворювань, що негативно позначиться на життєдіяльності організму, повідомляє Cikavosti.

У першу чергу варто виключити з раціону продукти з небезпечними цукрозамінниками. До таких відноситься E950, який сприяє розвитку новоутворень та онкозахворювань, E 951, E 952, E420, E967. Всі ці речовини однаково небезпечні для здоров’я, завдаючи шкоди ниркам, печінці, шлунку і іншим органам. Також експерти не рекомендують вживати в їжу солодкі кукурудзяні палички, при виробництві яких використовується цикломат.

Не менш небезпечні для здоров’я і трансжири, що входять до складу спредів, маргаринів, рафінованої рослинної олії, кондитерських виробів, напівфабрикатів, фастфуда, майонезів і кетчупів. Гідрогенізовані жири негативно впливають на метаболічні процеси, знижують здатність організму протистояти стресу, що в результаті може призвести до розвитку депресії.

Не рекомендують експерти вживати слабосолону ікру і малосольний оселедець, який зберігається без додавання рослинної олії. Це може вказувати на використання виробником уротропіну – речовини, яка утворюється при взаємодії формальдегіду з аміаком. Також потрібно повністю відмовитися від продуктів швидкого приготування – супів, пюре, локшини, розчинних напоїв, оскільки в їх складі величезна кількість речовин, що шкодять здоров’ю

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут