Уродженця села Залізниця Івана Пасевича посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня і нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту».

Про це пише газета “Нове життя”, передає Волинь24.

Старший лейтенант Збройних сил України, заступник командира 3-ї роти 80-ї окремої аеромобільної бригади віддав своє життя під час звільнення села Красне Краснодонського району Луганської області: під час обстрілу терористами з РСЗВ «Град» він своїм тілом закрив від вибуху двох побратимів, завдяки чому ті залишилися живі

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни Іван Пасевич нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно), нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно). У рідній Залізницькій школі відкрито меморіальну дошку в 2016 році, а в 2017-му їй присвоєне ім’я, у Залізниці закладено сквер ім. Івана Пасевича. Він – Почесний громадянин Любешівського району (посмертно), Почесний громадянин Залізницької сільської ради (посмертно).

У Володимир-Волинському педагогічному технікумі встановлений пам’ятний меморіал, на Личаківському цвинтарі на Полі почесних поховань – №76 – встановлено пам’ятний хрест пам’яті Івана Пасевича та увіковічене його ім’я на «Алеї пам’яті» у Любешові.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут