Прес-служба Володимир-Волинської птахофабрики надала офіційну відповідь щодо випадку, про який розповідали у ЗМІ. Зокрема про те, що у м’ясі птиці виявили сальмонеллу. Спростування, надане прес-службою, публікуємо без змін:

Недобросовісні конкуренти бренду «Епікур» вирішили оригінально привітати підприємство із укладанням договору співпраці із мережею супермаркетів АТБ. Пізно ввечері на різноманітних ресурсах з’явилася інформація, що ніби провели експертизу та виявили небезпечні збудники у продукції. Про це інформує прес-служба компанії.

Перше, на що мають звернути увагу читачі, що на фотографії  експертизи відсутня печатка та підпис, інформація хто проводив дослідження, в якій установі чи лабораторії. Тим самим роблячи так званий доказ – легким завданням для кожного, хто має комп’ютер та звичайні програми графічних редакторів. З такими «доказами» кожен бренд міг стати ціллю подібних фейкових атак.

Кріт того, в таких новинах про бренд Епікур, за дивним збігом обставин, йде мова, що інші виробники не гірші за якістю, та їх курятина теж не містить антибіотиків, проте замовчується, що вони їх використовують.

«Це явно фейк, і прикро, що конкуренти вдаються до таких маніпуляцій, замість того, щоб ставати кращими. Зі своєї сторони, ми готові відправити нашу курочку на усі експертизи в сертифіковані державні лабораторії. Ми повністю впевнені в якості та користі нашої продукції», – наголосила Аліна Сич, генеральний директор птахофабрики.

Нагадаємо, що курятина бренду «Епікур» вирощується без антибіотиків на всіх етапах. За останні кілька років посіла одне з провідних місць на ринку курятини.  Протягом останніх місяців активно збільшує дистриб’юторську мережу та укладає договори із кращими мережами  супермаркетів країни.

1 КОМЕНТАР

  1. Сміхота. Взяли місцеву жительку, яка до фабрики взагалі жодного відношення не має, стерилізує котів і собак, за винагороду та нашкрябала їм висновок. Давайте покличемо незалежну експертну службу отоді то всі працівники з ураженим здоров’ям вийдуть і скажуть з чого ті кури, чи можна їх їсти, і як вони виростають за 40 днів, і як фабрика має прибуток 1 доллар чистого прибутку з тушки

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут