У Володимирі-Волинському днями був Михайло Добкін, який ймовірно зустрівся з генеральною директоркою Володимир-Волинської птахофабрики Аліною Сич. Про це інформує “Княжий Град”, посилаючись на інформацію інсайдера.

За інформацією, гендиректор птахофабрики Аліна Сич разом зі своїм чоловіком головою Іваничівського районної ради, партійцем ВО “Свобода” Андрієм Бадзюнем після служби у Святогірському Зимненському жіночому монастирі Української православної церкви ймовірно мали зустріч із Михайлом Добкіним.

Зближене фото з сайту монастиря

Михайло Добкін, до слова, був присутній на службі Божій, про що свідчать фото на офіційному сайті монастиря. Опісля служби, за інформацією джерела, Аліна Сич приїхала автівкою до монастиря разом зі своїм чоловіком Андрієм Бадзюнем, який був на пасажирському сидінні.

Телефоном Андрій Бадзюнь заперечив цю інформацію, і зазначив “Княжому Граду”, що Добкіна “ще в очі не бачив”.

За інформацією “Вікіпедії”, Михайло Добкін – український політик єврейського походження, колишній голова Харківської обласної державної адміністрації (з 18 березня 2010 до 2 березня 2014), мер Харкова (2006–2010), член Партії Регіонів (до 2014).

За інформацією ЗМІ, серед співзасновників Володимир-Волинської птахофабрики, є дружина екс-регіонала Михайла Добкіна Алла, його брат Дмитро і дружина брата Олена.

*Головне фото – з сайту Цензор.нет.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут