Міністр фінансів Фінляндії визнав, що без додаткових робочих рук з-за кордону, країна не впорається з економічними проблемами. Надії на швидке збільшення народжуваності в країні – марні.

Про це пише YAVP.PL з посиланням на матеріл Європейської правди, що цитує фінське видання yle.fi.

Фінляндія традиційно належить до країн, що посідають найвищі сходинки в рейтингу рівня життя в світі. Проте, останнім часом економіка Фінляндії демонструє не занадто оптимістичні результати. Уряду довелося відреагувати та прийняти спеціальний план на 2018-2021 роки, аби поліпшити ситуацію. Сталося це в 2017 році, тоді У Фінляндії панували правоцентриські настрої, а мігрантська криза не сприяла відкриттю ринка праці для іноземців. Тоді керівництво країни вирішило зробити ставку на підвищення народжуваності та покриття браку робочої сили за рахунок місцевого населення.

Днями міністр фінансів Міка Лінтіля визнав, що без трудових мігрантів країні навряд чи вдасться подолати складнощі та швидко заповнити вільні вакансії.

Нагадаємо, що середній заробіток у Фінляндії складає 3400 євро брутто (2500 євро нетто). При цьому, найскромніший спосіб життя вимагатиме як мінімум 900 євро видатків на місяць.

Наразі, українці можуть працювати у Фінляндії на підставі візи або у якості делегованої особи від фірми, зареєстрованої в країні ЄС (наприклад, у Польщі).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут