Американська корпорація Google анонсувала, що з 13 серпня на телефонах Pixel можна буде заходити в певні служби Google за допомогою відбитка пальця, повідомляє УНІАН.

У найближчі кілька днів функція стане доступна на всіх смартфонах з операційною системою Android (починаючи з Nougat). У компанії заявляють, що використовують стандарти безпеки FIDO2, W3C WebAuthn і FIDO CTAP, а сама функція призначена для забезпечення простішої та безпечної аутентифікації, передає kommersant.

Google підкреслює, що відбиток пальця ніколи не відправиться на сервери компанії — він буде збережений тільки на пристрої користувача. На серверах буде тільки криптографічне підтвердження, що користувач правильно відсканував палець.

Паролі вже давно вважаються ненадійним методом захисту. Навіть формальний творець пароля американський вчений Фернандо Корбато заявляв, що незадоволений своїм винаходом, оскільки зараз паролі створюють проблеми не тільки зловмисникам, але й самим власникам цих паролів. Вони повинні запам’ятовувати різні паролі для значної кількості сервісів, адже один пароль для них всіх був би порушенням безпеки.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут