Брати Скоці із Волині через 18 років після прибуття до США стали власниками кількох успішних бізнесів у столиці штату Каліфорнія Сакраменто.

Про історію їхнього успіху йдеться у сюжеті Голосу Америки, пише ІА “Волинські Новини”.

Брати володіють компанією Usco, яка займається перевезеннями по всій Америці.

«Продав своїх декілька траків – і з того все почалося. Три траки було, п’ять… І так почалося», – розповідає власник компанії «Юско» Влад Скоць.

Весною 2001 року Влад разом із братами МиколоюВіталієм і Сергієм прилетів у Сакраменто до старшого брата Степана, який знайшов для них житло по сусідству.

Першим викликом для братів стало вивчення англійської мови.

Спочатку вони прибирали у ресторанах, розвозили пошту, працювали на будівництві, ремонтували машини.

У 2004 році їм вдалося зібрати гроші на купівлю їх першої вантажівки. За кілька років брати купили другу вантажівку і почали набирати на роботу людей. Так заснували компанію Usco.

Керувати внутрішнім перевезенням взявся Влад. Віталій очолив напрямок міжнародних пересилок вантажів. Сергій зайнявся технічною підтримкою. А наймолодший Микола – один із менеджерів диспетчерського відділу.

Сьогодні в їх компанії працює понад 150 людей, більшість – українці та американці українського походження. Тут конкурентна зарплата, якісне медичне страхування і навіть безкоштовні обіди для працівників

Старший брат – Степан Скоць ділиться секретом успіху.

«Допомагає – коли людина старається працювати. Треба працювати новому мігранту в два рази більше, бути hard working (працьовитим – ред.). По-друге, допомагає, коли ми допомагаємо одне одному. Разом завжди легше», – каже він.

Старшому брату Степанові – 60 років. Він – єдиний, хто не приєднався до родинного бізнесу, а знайшов себе у галузі продажу нерухомості.

Братів п’ятеро, але це не повний список родини Скоців. В Україні залишилося ще п’ятеро братів. Їхні батьки, які проживають зараз у Волинській області, мають уже 53 онуків.

Своїх дітей брати Скоць виховують за тими ж традиціями, за якими виховували їх батьки: триматися разом, куди б не занесло життя.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут