Відповідно до розпорядження КМУ від 06.02.2019р. № 130-р у поточному році виділено 56 283,9 тис. грн. для проведення поточного середнього ремонту автодороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на об’єкті км 42+000 – км 89+514 (окремими ділянками). Торік відремонтовано і введено в експлуатацію три ділянки вказаного об’єкта, загальною протяжністю 18,6 км. 

Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на прес-службу САД у Волинській області.

Цьогоріч продовжуємо ремонтувати ще 8,5 км автодороги Р-15, а саме між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ (км 65+000 – км 73+500). У минулому році на цьому відрізку автошляху підрядним підприємством ТзОВ “Автомагістраль-Південь” були проведені роботи з укладання вирівнюючого шару дорожнього одягу з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші по основному проїзду, а також на заїзних кишенях та окремих з’їздах з дороги.

По результатах проведених цьогоріч публічних закупівель залишків об’ємів робіт з поточного середнього ремонту автодороги Р-15, відповідний договір підрядку 24.07.2019 р. укладено з ТзОВ “Луцькавтодор-Сервіс”. Тож і на цьому об’єкті вже закипіла робота – підрядник приступив до укладання п’ятисантиметрового верхнього шару дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетоної суміші (ЩМА). Розпочали зі сторони Нововолинська і рухаються у напрямку Володимира-Волинського. За минулий тиждень укладено ЩМА на ділянці протяжністю 3 км.

Окрім того, на цьому відрізку дороги підрядник досипає узбіччя та влаштовує посадкові майданчики в місцях зупинки громадського транспорту.

Контроль якості виконаних робіт та матеріалів, що використовуються, перевірили працівники лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Волинській області та державного підприємства “Дорожній контроль якості”.

У зв’язку з ремонтними роботами рух транспорту ділянкою дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква від км 65+000 до км 73+500 частково обмежений і здійснюється в реверсному  режимі почергово однією зі смуг руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути обережними та уважними в місцях проведення ремонтних робіт на автошляхах і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут