Громадяни України входили до міжнародної злочинної групи, яка викрадала автомобілі люкс класу в Німеччині та Швеції, перевозила їх до Польщі, а потім продавала в Україну та Росію.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на «Польське радіо», міжнародна злочинна група діяла з 2012 по 2014 рік.

Керував нею громадянин України. До діяльності також були причетні ще двоє українців та двоє співробітників Бескидського відділу Прикордонної служби в Перемишлі. Загалом у незаконних діях обвинувачено 32 особи.

Прокурор встановив, що підсудні заволоділи 17 автомобілями класу люкс, які викрали в Німеччини та Швеції. Це були переважно нові, щойно зареєстровані автомобілі, з малим пробігом. Після ввезення їх до Польщі злочинці перебивали ідентифікаційні знаки, причому використовувалися VIN коди легально зареєстрованих в Росії та Україні автомобілів цих самих марок. Згодом машини вивозили за східний кордон і продавали.

Обвинувальний акт, крім участі в організованій злочинній групі та продажу автомобілів, включає також звинувачення в контрабанді цигарок з України до Польщі та корупції. Усі матеріали вже потрапили до Окружного суду в Перемишлі.Більшість обвинувачених визнали свою провину. Їм загрожує до 10 років в’язниці.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут