Депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Клим’юк підтримує проекти рішень, де у нього є конфлікт інтересів.

Так, до прикладу, депутат Володимир-Волинської міської ради у квітні цього року підтримав рішення «Про погодження  звітів про експертну грошову оцінку, затвердження вартості, стартової ціни та продаж у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення», де йшлося про продаж майже 1-го гектара землі по вулиці Князя Олега, 35.

Ділянку пропонувалося виставити на продаж підприємству «Гербор-Холдінг» для «розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості». Вартість розрахували – 78, 04 грн за квадратний метр. З огляду на це, загальна вартість ділянки становила 743 598 грн.

Також у лютому Максим Клим’юк підтримав рішення «Про дозвіл на  продаж земельної  ділянки несільськогосподарського призначення» де хотіли надати дозвіл ТзОВ «Гербор-холдінг» придбати орендовану земельну ділянку. Втім додатковий голос результату не дав.

Втім, важливим є сам факт голосування «за» продаж землі у власність «Гербор-Холдінгу».

Відповідно до декларації Максима Климюка, він працює начальником відділу постачання ТзОВ «БРВ-Україна».

Серед засновників ТзОВ «Гербор Холдінг» є ТзОВ «БРВ»,  депутат Володимир-Волинської міської ради Олег Борбелюк, чотири особи, що проживають у Москві в Російській Федерації, а також підприємство «YIRLOW LIMITED», що розташоване в Кіпрі.

Максим Клим’юк. Фото з відкритого доступу

Нагадаємо, Олег Борбелюк, який понад 5 років тому був керівником міського осередку партії Януковича, на «позитивній» хвилі та завдяки фінансам пройшов у міську раду в 2014 році від регіоналівської партії «Наш Край». «Просунув» до влади під прапорами «Нашого краю» і свого колегу Максима Климюка, який у минулому очолював молодіжне крило Партії регіонів.

Вочевидь, вдячність за таке сприяння «молодіжний» депутат міськради виявляє різними способами і до сьогодні, зважаючи на позитив голосувань за рішення, що потрібні Борбелюку.

1 КОМЕНТАР

  1. Якщо з максімкою все ясно, то якого……..голосує в підтримку бєлі опозиційний депутат венгер, смаль і свободівка-патрійотка мельник?

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут