У Ковельському районі 12 пасічникам виділили понад 15 тисяч гривень на підтримку бджільництва, а 13 власникам особистих селянських господарств – близько семи тисяч гривень. 

Про це стало відомо на засіданні комісії з надання та використання коштів з обласного та районного бюджетів на виконання заходів Комплексної програми розвитку АПК на 2016-2020 роки, яке відбулося під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка і за участю голови районної ради Андрія Броїла. , – повідомляє Волинь24, з посиланням на ПроКовель.

У почерговому порядку представники комісій розглянули пакети документів мешканців району, котрі вирішили скористатися фінансовою підтримкою за тими чи іншими аграрними напрямками.

Зокрема, заступник начальника управління – начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай поінформувала, що з метою розвитку в районі галузі бджільництва та фінансової підтримки бджолярів щорічно з районного бюджету виділяють кошти, що регламентується Порядком надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю.

Тож, наразі з метою отримання дотації звернулося 12 громадян – власників бджолосімей, які надали необхідні документи. Відтак, було ухвалено рішення про виділення пасічникам коштів, загальною сумою 15 300 грн.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут