Неподалік Володимира-Волинського є озеро Лісне, де люблять проводити час місцеві жителі. Втім впродовж останніх декількох років люди бідкаються, що купатися тут – зась, адже чистота водойми жовтого кольору зовсім не приваблює відпочивальників. Сам відпочинок на занедбаній території тут не безкоштовний, адже за риболовлю чи посиденьки в альтанці доведеться заплатити.

Орендарем Лісного озера є Микола Юнак, кандидат в нардепи у 19-му виборчому окрузі на цьогорічних позачергових парламентських виборах.

Раніше ми інформували, що духовенство ставило аватарки у його підтримку напередодні виборів, а також про чорний піар в бік його опонента Ігоря Гузя, який таки здобув перемогу в цій передвиборчій гонці.

Втім, такий підхід не допоміг підприємцю Юнаку, адже він здобув повну перемогу лише на двох із 222-ох виборчих дільниць округу №19.

Отож, оренда альтанок як і риболовля на території захаращеного Лісного озера платні. Дно водойми і берег потребують регулярного очищення, адже через неприємний мутно-жовтий колір та замулення люди бояться там купатися.

Ще не так давно озеро було облаштоване місточками, якими любили ходити і відпочивальники і риболови. Втім зараз їх немає, і на завершення літа навряд чи їх встановлять.

Окрім Лісного озера, яке Микола Юнак взяв в оренду на 49 років, має у «козирях» і понад 14 гектарів лісу, які орендував на чверть століття. За інформацією у вільному доступі, орендував стільки лісу Микола Юнак завдяки постійному фінансуванню партії четвертого президента України, який зі скандалом втік з країни у 2014 році Віктора Януковича.

 Поки на замулене Лісне озеро не звертають увагу ні екологи, ні міністерство водних ресурсів, ні сам орендар, все менше людей мають бажання поїхати відпочити саме сюди.

Залишається відкритим питання – що буде з 14-ма гектарами орендованого лісу, коли орендоване озеро поряд у такому стані?

4 КОМЕНТАРІВ

  1. Якщо пишете такий матеріал спочатку проконсультуйтесь із фахівцями. Озеро навряд могло замулитись, більшість всього просто рівень води понизився. Така проблема майже скрізь, в тому числі і на Світязі.”Поки на замулене Лісне озеро не звертають увагу ні екологи, ні міністерство водних ресурсів, ні сам орендар” Орендні відносини оформляються ДОГОВОРОМ між орендодавцем (райдержадміністрація чи облдержадміністрація) та орендарем, де все чітко прописано хто за що несе відповідальність. Крім того, не має такого міністерства як написано в статті!!! БУДЬТЕ УВАЖНІ!!!!!!!

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут