Школу в селі Любохини Старовижівського району планують запустити в експлуатацію вже 2-го вересня 2019-го року.

Це стало відомо під час чергової виїзної наради під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Цьося, що відбулася 6 серпня 2019 року, повідомляє відділ інформаційної політики ОДА у Facebook.

Зокрема, на нараді за участі генерального підрядника, будівельників та профільних субпідрядних організацій, що відповідають за протипожежну безпеку, водовідведення, електрифікацію, систему оповіщення, благоустрій прилеглої території тощо, обговорили усі питання, які потребують вирішення. До слова, під час попередньої виїзної наради окреслили ряд завдань, про виконання яких виконавці прозвітували.

– Як ви сьогодні побачили, школа практично готова. Але щоби діти вже могли навчатися тут з першого вересня, усі питання, які залежать від нас, треба завершити. Кошти усі нам погодили, єдине – чекаємо з Мінфіну доки нарахують. Уся процедура пройдена, Мінрегіон нам усе погодив і днями кошти повинні прийти. Але разом із цим, школу відкрити потрібно нам до першого вересня, тому прошу вас прикласти усіх зусиль, – звернувся до присутніх Валентин Цьось.

Нагадаємо, будувати школу розпочали у 2011-му році за кошти державного та місцевого бюджетів. Активно будівельні роботи розпочали у 2017-му, коли об’єкт включили до Державного фонду регіонального розвитку. Тож левова частка коштів на будівництво залучена з ДФРР, решта – з місцевого бюджету та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

У 2019 році на добудову школи з Державного фонду регіонального розвитку виділили 23,6 млн грн. Окрім того, для забезпечення доступності маломобільних груп населення передбачили комплекс заходів таких як спорудження чотирьох мобільних сходових підйомників на гусеничному ходу (модель SA) для підйому візка з людиною, облаштування відповідних санітарних кабін, збільшення ширини прорізів дверних блоків для переміщення колясок.

Загальна кошторисна вартість проєкту – близько 83 мільйони гривень, а фактична будівельна готовність – 90 %.

Потужність школи – 198 учнівських місць, але, як відзначила директорка школи, дітей навчатиметься більше. Станом на сьогодні очікують вже 260 учнів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут