Для зміцнення здоров’я вчені рекомендують проводити на природі не менше двох годин на тиждень. Дослідження вчених з Університету Ексетера довели, що відпочинок на природі значно зміцнює психологічне благополуччя.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на Cikavosti.

У новому дослідженні використовувалися дані майже 20 тисяч громадян Великобританії, в результаті чого було визначено, що сприятливий результат фіксувався незалежно від того, дозувала людина час прогулянок чи ні. Автор роботи доктор Мет Уайт з Медичної школи Університету Ексетера з’ясував, що навіть проживання в зеленому районі може стати корисним для здоров’я внаслідок зменшення забруднення повітря. Дані для цього дослідження були отримані завдяки проєкту «Моніторинг взаємодії» Natural England з опитуванням Natural Environment, що збирає дані про щоденні контакти людей зі світом природи.

Вчені вважають, що сучасна людина в змозі приділяти дві години в тиждень прогулянкам на природі. Співавтор дослідження, професор Террі Хартіг з Уппсальського університету у Швеції, зазначив, що взаємодія з навколишнім світом допомагає підвищити розуміння життєвих обставин і знизити рівень стресу. Поточні результати пропонують цінну підтримку практикуючим лікарям у виробленні рекомендацій про те, як проводити час на природі для зміцнення базового здоров’я і благополуччя, аналогічно рекомендацій з щотижневим фізичним навантаженням

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут