Вихователі володимир-волинського садочку “Вишиванка” взяли участь у міжнародній конференції з демократичної освіти IDEC\EUDEC – 2019. Конференція проводиться лише раз на рік, і цьогоріч з 2-3 серпня, провідних консультантів у сфері освіти приймала Україна. Володимирчани стали єдиним педагогічним колективом, який взяв участь в роботі заходу від Волинської області.

Участь в міжнародній освітній конференції є вартісною, і для того щоб педагогічний склад ДНЗ «Вишиванка» зміг дізнатися про новаторські методи навчання дітей, фінансову підтримку надала Володимир-Волинська птахофабрика.

«Наш головний акціонер поставив завдання так, щоб ми працювали на перспективу. Як менеджер, я бачу перспективу в тому, щоб навчати інших нових теорій, знань і потім ці драйвові та передові ідеї втілювати в життя. Моє бачення, щоб у Володимирі був класний дитячий садок, куди батьки хотіли відвести свою дитину, і на перспективу школи. Для чого це нам? Для того щоб кваліфіковані працівники залишалися у місті і працювали тут, а не їхали у мегаполіси, де є більше можливостей для їх дітей!», – наголосила гендиректорка Аліна Сич.

Гендиректорка Володимир-Волинської птахофабрики Аліна Сич

Директор ДНЗ «Вишиванка» Зоряна Гузь, розповідає: «Ми здобули великий масив знань та вражень від конференції. Було 4 локації та усі вони досить цікаві. Такого у Володимирі ще не має. Після спілкування із топ-спікерами ми зрозуміли, що одна година може перевернути усе життя. Величезна вдячність команді «Епікур» за таку можливість!».

Директор ДНЗ «Вишиванка» Зоряна Гузь

Під час спілкування представників «Епікур» із вихователями, останні емоційно ділилися враженнями та розповідали, які практики найбільш зацікавили. Вихователька Тетяна Балабанова розповіла про практику, коли діти та вихователі міняються ролями, а також як таким чином  навчають дітей.

«Моє сприйняття навчального процесу перевернулося з ніг на голову після того, що ми дізналися на конференції і поки не можу все розставити по місцях. Зараз хочеться багато що спробувати тут, у нас. За ці знання ми дуже вдячні вам (до Аліни Сич – ред.) та Епікуру», – поділилася пані Балабанова.

Зустріч із гендиректором птахофабрики Аліною Сич  мала на меті намітити напрямок наступної співпраці між дошкільним закладом і підприємством.

«Нам було б цікаво відвідати самі заклади, де вже реалізовують те, про що ми лише чули. Якщо безпосередньо для нашого ДНЗ то вже зараз, було б добре, якби допомогли із організацією гуртка аеробіки для дітей, адже батьки цікавляться. У нас проблема з тим, що ми не можемо знайти тренера», – наголосила директор ДНЗ Зоряна Гузь.

Представники Епікуру  запевнили, що подальша співпраця буде продуктивною та охоче розглянуть усі пропозиції від вихователів садочку.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут