У Володимирі-Волинському тривають роботи над будівництвом третьої черги полігону твердих побутових відходів. Міський голова Петро Саганюк оглянув, які роботи вже провели. Про це інформує інтернет-видання «Княжий Град».

До слова, тижнем раніше міський голова зазначив, що кошти у розмірі 5 мільйонів гривень таки надійдуть на продовження ІІІ черги будівництва полігону. Сьогодні, під час брифінгу міського голови для місцевих ЗМІ «Княжий Град» поцікавився, чи отримали кошти на продовження будівництва сміттєзвалища і яка ситуація там зараз.

Кошти на будівництво полігону твердих побутових відходів надійшли з державної казни бюджету. На загальноукраїнському рівні пролобіював це питання народний депутат від Володимира-Волинського Ігоря Гузь.

Розташований полігон на території П’ятиднівської сільської ради.

Загальна вартість усього будівництва цієї черги, згідно з кошторисом, майже 12 мільйонів гривень, з яких 10% – частка співфінансування з міського бюджету.

«Скоро будуть стелити плівку, зачистять, і продовжать працювати», – зазначив Петро Саганюк, – «Ще встановлять ваги, і зважуватимуть сміття, яке привозитимуть на полігон».

Щодо дедлайнів міський голова запевнив, що останньої частини коштів у розмірі 5 мільйонів гривень має вистачити для повного завершення будівництва полігону.

Втім, на цьому зупинятися не хочуть. На перспективу, за словами Петра Саганюка, він обговорюватиме з нардепом можливість встановлення тут сортувальної лінії.

«Питання сортування сьогодні на часі. Але, передусім, треба привчати наших людей до цього. Переробляючи пластик і скло, яке буде відсортоване, можна не тільки зберегти екологію, а й наповнити бюджет».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут