61-річного жителя Грубешівського повіту, який в інтернеті ображав представників української громади грубими нецензурними словами, будуть лікувати.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на kronikatygodnia.pl, чоловіка викрили в зневажанні українців на грунті національності восени 2018 року.

Слідство, яке проводила варшавська прокуратура, встановило, що поляк протягом 2014-2017 років писав коментарі в інтернеті, в яких називав українців “сміттям”, “бандерівським лайном” і т.д. Найбільше дісталося польському політику українського походження Мирону Сичу та голові Об’єднання українців у Польщі Петру Тимі. Їх чоловік обзивав дуже грубими нецензурними словами. Крім того, він публічно вихваляв коментарі інших користувачів, які закликали до застосування сили проти українців.

61-річному чоловіку світила кримінальна відповідальність, проте суд закрив справу на прохання прокуратури. Слідство дійшло висновку, що в момент написання образливих коментарів обвинувачений був нестямним, а отже, є непідсудним. Відтак чоловіка вирішили направити на лікування.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут