Кожна четверта українка, працевлаштована в Польщі, заробляє 5 000 зл на місяць і більше, а доходи 25% працівниць з України складають 3 196 зл брутто і нижче, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на praca.egospodarka.pl. 

Що стосується чоловіків, то тут кожен четвертий працівник-українець заробляє в середньому 6 760 зл брутто, а доходи 25% не перевищують 3 500 брутто.

Згідно з дослідженням, українці, які працюють у Польщі на підприємствах з перевагою іноземного капіталу, заробляють більше від співвітчизників, працевлаштованих на фірмах, в яких переважає польський капітал. Різниця у доходах складає в середньому 25% (5 тисяч злотих брутто проти 4-х тисяч в середньому).

Така сама тенденція спостерігається й, якщо взяти масштаби підприємств, де працюють українці. Чим більше, тим краще платять: 5 203 зл брутто на великих підприємствах проти 3 497 брутто в мікрофірмах.

Розмір щомісячного доходу трудових мігрантів з України залежить також від займаної посади. Ті, хто були в ролі керівників, заробляли в середньому в 1,7 разів більше від рядових працівників: 5 932 зл брутто проти 3 497 зл брутто.

У дослідження також вказується, що в 2018 році в Польщі найкраще заробляли українці з вищою інженерською освітою (магістр) – в середньому 5 000 зл брутто на місяць.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут