Лікарі розповіли про п’ять літніх продуктів, які потрібно вживати кожному для того, щоб підвищити рівень гемоглобіну в крові. Низький рівень цього білка може говорити про розвиток анемії або інших більш серйозних захворюваннях, тому потрібно дуже уважно стежити за його рівнем у крові.

Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на “Cikavosti”.

Можна підвищити гемоглобін навіть в домашніх умовах, для цього не обов’язково лягати в лікарню або приймати дорогі медичні препарати. Всього-то потрібно включити в свій денний раціон п’ять продуктів: морква, полуницю, буряк, суницю і шипшина. Лікарі рекомендують під час літнього сезону випивати три склянки свіжовичавленого морквяного соку на тиждень. Це допоможе нормалізувати рівень гемоглобіну в крові. Також потрібно вживати багато полуниці і суниці, але тільки в сирому вигляді, оскільки при процесі варіння вона втрачає свої цілющі властивості.

Лікарі рекомендують включити в свій раціон харчування буряк, в якій містяться корисні білки, органічні кислоти, фолієва кислота, а також кальцій, залізо, магній, цинк і фосфор. Вона є джерелом корисних вітамінів і мікроелементів. З буряка можна зробити сік або салат

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут