Проблему забруднення пластиком чи іншими відходами називають екологічною «чумою ХХІ століття». Втім, не для усіх свідомих людей це важлива проблема сьогодення.

Вчора у соцмережі Фейсбук розгорілася дискусія щодо сміття, яке сфотографував місцевий житель у забороненому місці. Все б нічого, однак на фото видно, що на місці закинутого сміттєзвалища похапцем розкинуті сміттєві пакети, переповнені коробками з-під піци. Також поряд  можна помітити і пластикові упаковки з-під ролів суші.

Скрін-шот допису у Фейсбук

У коментарях небайдужі пишуть, що заклад Ostriv’OK, який розташований неподалік, ймовірно, вивозить сміття на територію цього закритого сміттєзвалища у селі Поничів.

Скрін-шот коментарів у місцевій групі у соцмережі Фейсбук

На сторінці в соцмережі Інстаграм цього закладу є інформація про те, що саме заклад Veranda здійснює доставку їжі до цього відпочинкового комплексу, коробки з-під піци якого викинуті у селі Поничів у забороненому місці,. Тож, припущення коментаторів можуть виявитися правдою.

Скрін-шот з Інстаграму

До слова, картонні коробки розкладаються за три місяці, а пластик за майже 200 років!

За інформацією місцевого видання, підприємець Дмитро Чернишов є власником цього комплексу, і , до того ж, часто підтримує ініціативи депутата Володимир-Волинської міської ради Максима Климюка, із яким вони є близькими родичами.

За цим неодноразово можна було слідкувати не тільки на сторінках у соцмережах депутата міської ради, а й у одному з місцевих ЗМІ, що пов’язують з Максимом Климюком та депутатами Володимир-Волинської міської ради від партії “Наш Край”.

Депутат міської ради з коміками на території відпочинкового комплексу Ostriv’OK

Відпочинковий комплекс зовсім нещодавно розпочав свою роботу. Втім, з таким відношенням до навколишнього середовища, невідомо, скільки ще користуватиметься попитом серед відпочивальників, і чи заробить собі «додаткові бали» політик, який позиціонує себе дружнім до молоді, адже саме молодь зараз найбільше бореться за збереження екології.

*Головне фото – ілюстративне.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. А за які гроші та розумна молодь відкрила розплідник мікробів і бактерій? За рік часу торгуючи кавою на базарі???? А виявляється мамочка у Діми робить начальницею у податковій. От звідки ноги ростуть! А скільки разів змінюється вода у басейні, чим знезаражується? Де гарантія що після купання ми не принесем до дому тріпер, грибок чи ще якусь фігню? А тепер ще й село засере своїми відходами. За такі бабки як там можна поїхати на Світязь.

  2. А тато митник у Діми. А Максік – бідний єврєй з Жидомира, який реско розбагатів – хати строїть, машини міняє, фірми будівельні откриває ще й прітони для журналюг

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут