Дослідники з університету Роехептона вирішили з’ясувати, які люди більше задоволені своїм життям, “жайворонки” або “сови”. А заодно відзначити, хто ж таки має стрункішу фігуру.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на “Країну Здоров’я”.

Після проведення соціального опитування дослідники з’ясували, що ті, хто після пробудження ще довго валяється в ліжку, частіше за інших хворіють і не досягають серйозних успіхів в житті.

Британські фахівці зробили такий висновок на основі простих істин: люди-сови менше встигають зробити, поки проводять час в ліжку.

“Люди-жайворонки успішніше з однієї простої причини – в їх розпорядженні більше часу. Це розумно, що якщо цілий ранок валятися в ліжку, то нічого не встигнеш”, – коментує співробітник університету Йорг Хубер.

Також відзначено, що жайворонки рідше страждають від ожиріння. Справа в тому, що у них не так часто виникає депресія. Це пов’язано з тим, що рано пташкам простіше підлаштуватися під ритм сучасного суспільства. Адже навчання і робота починається з ранку, людям доводиться рано прокидатися, щоб встигнути.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут