У Чорнобильській зоні відчуження з’являться нові водні туристичні маршрути по річках Прип’ять і Уж.

Про це повідомляє УНІАН, з посиланням на сторінку Державного агентства України з управління зоною відчуження в Facebook.

Зазначається, що маршрути були розроблені на виконання Указу президента України №512 від 10 липня 2019 року “Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

“Розвиток нових форм відвідування Зони відчуження був проініційований туристичними операторами у зв’язку зі зростанням кількості відвідувачів за минулі 5 років майже у 10 разів. Окрім того, водні маршрути дають можливість побачити іншу сторону Зони відчуження – її природу”, – йдеться в повідомленні.

У ДАЗВ також зазначили, що всі маршрути перевірені дозиметристами та є безпечними для відвідувачів. Всі поїздки мають здійснюватися із дотриманням вимог Закону України “Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” та “Правил радіаційної безпеки при проведенні робіт у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут