Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих десять осіб і більше) у червні становила 9206 грн (в Україні – 10783 грн), що у 2,2 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (4173 грн) та на 19,3 % більше, ніж у червні 2018 р. За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Луганську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку та Чернігівську області.

Про це інформує інтернет-видання “Волинь Online”, з посиланням на відділ координації статистичної діяльності.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сферах фінансової та страхової діяльності, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,7–1,4 рази.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати впродовж червня збільшилась на 30,1 % і на 1 липня 2019 р. становила 24,9 млн грн, що дорівнює 1,7 % фонду оплати праці, нарахованого за червень. Вчасно не отримали заробітну плату 2,7 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, кожному із них не виплачено в середньому по 8224 грн.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут