6-8 серпня 2019 року у місті Луцьку відбудеться другий семінар в рамках Всеукраїнського проєкту “Ветерани: від діалогу до працевлаштування”.

Про це повідомляє інтернет-видання “Волинь Online”, з посиланням на відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

До участі запрошуються демобілізовані учасники бойових дій у зоні АТО/ООС із Рівненської та Волинської областей. Захід має на меті вирішення однієї із головних проблем, що виникають у бійців при поверненні до мирного життя — проблеми працевлаштування.

Проєкт надасть можливість учасникам бойових дій поспілкуватися із топовими роботодавцями українського ринку, такими як ПриватБанк, Укрзалізниця та інші, пройти перше інтерв’ю.

Протягом трьох днів учасники зможуть відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготуватися до співбесіди.

Реєстрація за посиланням.

Програма семінару:

– 6, 7 серпня — проведення тренінгу “Особливості діалогової комунікації при працевлаштуванні, як зберегти повагу до себе та інших” для ветеранів АТО Рівненської та Волинської областей.

– 8 серпня  — проведення навчання “Сучасні методи пошуку роботи та подальше працевлаштування”, зустрічі з працедавцями.

– 8 серпня  — круглий стіл за результатами заходу за участі представників місцевої влади, Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості, Державної служби ветеранів, роботодавців, зацікавлених сторін та ЗМІ (Рівненська та Волинська області).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут