Марія Хвищук, мама 4-річного Матвійка, якому ковельчани збирали кошти на лікування, на своїй сторінці у соцмережі розповіла про стан сина. Хлопчику поставили діагноз медулобластома, піноцитарна астроцитома. Про це інформує “Княжий Град” із посиланням на “КовельPost”.

У нього виявили пухлину у головному мозку. Родина Хвищуків дочекалися тата з війни, а тепер разом із маленьким синочком продовжують битву з раком…

Позаду уже п’ять операцій: видалено чотири пухлини, ще одна залишилась, проведено п’ять блоків хіміотерапії.

Номер картки Приватбанку
Хвищук Марія Миколаївна
5168 7453 0219 8608

Контактні телефони батьків:
068 027 49 44 – мама
066 088 10 05 – тато

– Друзі, скільки болю може витримати людина? А маленька дитина? Серце розривається від розуміння скільки усього пройшла наша кровинка і скільки усього ще попереду. Ми пройшли 5-й блок хімії, але Матвій тримається і дякує усім вам. Він у нас молодець. Попадали аналізи, була температура 39,7, вводять багато різних ліків, плазму, щоб позбавитись від температури, стоматиту та підняти показники крові. Капають харчування, тому що Матвійко не хоче нічого їсти. А ще дуже проситься додому, до сестрички, яка на нього там чекає. Але із за цього наша поїздка додому неможлива!, – написала Марія Хвищук у Фейсбук.

Надходження коштів майже припинилося, але родина ще потребує фінансової підтримки на продовження лікування Матвійка. Тому вкотре звертаються до небайдужих людей за допомогою, аби продовжити лікування у клініці Німеччини.
ДІАГНОЗ: ДЕСМОПЛАСТИЧНА МЕДУЛОБЛАСТОМА 4 СТ ЗАДНЬОЇ ЧЕРЕПНОЇ ЯМКИ, ОКЛЮЗІЙНА ГІДРОЦЕФАЛІЯ. ПІЛОЦИТАРНА АСТРОЦИТОМА (вотаннє такий діагноз був зареєстрований в 2010 році в США).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут